Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa dhe Trevor Noah duket se janë në një lidhje.

Dua dhe Trevor janë fotografuar në New York duke u puthur dhe përqafuar.

Ylli kosovar i Hip Hopit dhe drejtuesi i ‘The Daily Show’ janë parë duke shijuar së bashku një darkëm, në Miss Lily’s, një restorant xhamajkan.

Më poshtë keni fotografitë e siguruara nga ‘Daily Mail’:

/Periskopi.

Shpërndaje në: