Dua Lipa në Prishtinë: Po ndihem shumë krenare e shumë mirë që jam n’vend tem

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka arritur në Kosovë dhe përmes një konference ka shprehur entuziazmin që sonte do të performojë në Sunny Hill, transmeton Periskopi.

‘’Ju falënderoj për ndihmën, energjinë e dashminë që po na jepeni që me bo një festival të tillë. Unë po ndihem shumë krenare që jam këtu, që e kam mundësinë me bo performancën. Po shpresoj që do kënaqemi shumë sonte. Shumë po ndihem mirë që jam në shpi tem, e në vend tem’, tha ajo.

Në konferencë ishte edhe Dukagjin Lipa e kryetari i Prishtinës, Përparim Rama./PERISKOPI/