Dua Lipa po pushon në Shqipëri, nga atje këndon këngën e njohur shqip bashkë me vëllain e saj

Dua Lipa po pushon në Shqipëri, nga atje këndon këngën e njohur shqip bashkë me vëllain e saj

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është duke qëndruar për pushime në Shqipëri së bashku me familjen e saj, shkruan Periskopi.

Ajo nuk harron asnjëherë të flas për Kosovën dhe ta promovoj vendlindjen në mënyrën më të mirë.

Sonte përmes një video me vëllaun e saj ajo ka kënduar shqip këngën e Armend Rexhepagiqit ‘Shkel’.

Video më poshtë:

IMG_5280

Shpërndaje në: