Dukagjini-Prishtina: Klinezët shokojnë sheherlitë

Periskopi.com Sporti

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes në kuadër të xhiros së pestë në Superligën e Kosovës, mes Dukagjinit dhe Pirhstinës.

Në epërsi është Dukagjini falë golit të Dallkut në minutën e 35-të, shkruan Periskopi.

Kujtojmë se me një fitore eventuale të Dukagjinit, prishtinasit do të binin në zonën e rrezikshme, saktësisht në vendin e tetë pas formës së dobët.

Shpërndaje në: