“Dush i ftohtë” për Portugalinë – Zvicra shënon me Sferovic

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Zvicrës dhe Portugalisë, duel ky në kuadër të Ligës së Kombeve.

Golin e parë për Zvicrën e ka shënuar Sferoviç në minutën e 2’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO