Dy djemtë më seksi në Turqi së shpejti bashkë në një film (Foto)

Dy djemtë më seksi në Turqi së shpejti bashkë në një film (Foto)

Dy nga meshkujt më të pashëm në Turqi, Burak Ozcivit dhe Murat Boz si duket janë si dy vëllezër me njëri tjetrin.

Ozcivit ka postuar në Facebook një njoftim ku tregon se ata do të paraqiten së bashku edhe në ekranin e kinemave në nëntor.

Në njoftimin e faqes zyrtare të Ozcivit thuhet se ata do të jenë së bashku në një film që flet për dy vëllezër./Periskopi./

 

Shpërndaje në: