Dy golat më të mira që zgjedh Mane: Njëri është kundër Bayernit, më falë Neuer

Periskopi.com Sporti

Sadio Mane ka kompletuar zyrtarisht transferimin e tij tek skuadra e Bayernit.

Senegalezu u preznatua sot me fanellën e Bayernit dhe firmosi kontratën deri në vitin 2025, shkruan Periskopi.

Pas kësaj Mane dha një intervistë për mediumin gjerman ku tregoi dy golat e tij më të mirë që i shënoi me Liverpoolin.

Mane tha se goli i parë i tij më i mirë ishte ai ndaj Arsenalit, ndërsa i dyti ndaj Beyernit në Ligën e Kampionëve.

“Më falë Manuel Neuer, unë po vijë”, tha Mane.

VIDEO