Dy nxënësit dhe shoferi: Këta janë tre të vrarët në Deçan

Periskopi.com Lajme

Në mbrëmjen e së premtes tre persona kanë mbetur të vrarë në Gllogjan të Decanit.

Një autobus që po transportonte nxënës është sulmuar me armë zjarrë ku ka mbetur i varë shoferi dhe dy të tjerë.

IndeksOnline ka siguruar emrat e viktimave.

Ata janë; Gani Gjokaj – shoferi, dhe nxënësit me iniciale L.H dhe G.M.