Dy persona me veturë e rrëmbejnë një vajzë afër shkollës në Pejë

Periskopi.com Lajme

Një vajzë dyshohet të jetë rrëmbyer në qytetin e Pejës.

Ky rast është konfirmuar për gazetën Express edhe nga togeri Fadil Gashi

Ai  tha se ngjarja ka ndodhur pranë shkollës ”Smajl Hajdari”.

”Rreth orës 12:30 minuta një femër me afërsi të shkollës së mesme të ulët Smajl Hajdari në Peje, është marrë nga dy persona dhe është futur në një makinë e cila është larguar në drejtim të panjohur. Policia ka dalë në vendngjarje është duke u trajtuar rasti”, ka thënë ai

Shpërndaje në: