Dy persona në shenjë proteste me firshkëllima ia ndërprejnë konferencën kryetares së Speciales

Periskopi.com Lajme

Kryetarja e Gjykatës Speciale, Ekaterina Trendafilova në një konferencë për media ka dalë të flasë lidhur me këtë gjykatë e cila po trajton krimet e luftës dhe po gjykon shqiptarët. Mirëpo ndodhi diçka e papritur, raporton Periskopi.

Dy persona si staf mediash me fishkëllima ua kanë ndërprerë konferencën Trendafiloves dhe panelisteve tjera.

Shpërndaje në: