Dy vëllezër nga Mitrovica rrihen mes vete

Periskopi.com Lajme

Policia e Kosovës ka njoftuar se në qytetin e Mitrovicës rreth orës 15 e 11 gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një përleshje fizike në mes të dy vëllezërve kosovarë.

Rrahja ka ardhur pas një mosmarrëveshje, ndërkohë me vendim të prokurorit të dy janë liruar në procedurë të rregullt.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar (vëllezër), pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje, janë kanosur dhe përleshur fizikisht në mes vete. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë.