E barazuan rezultatin – Conte gati sa nuk e grushtoi trajnerin e Chelseas, Thomas Tuchel

Periskopi.com Sporti

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Chelseas dhe tottenhamit në Premierligë.

Skuadra e Chelseas është me një gol në epërsi ndaj klubit të Antonio Conte, por goli i barazimit kur Tottenhamit e shënoi ndaj Chelseas e vuri në ‘flakë’ Conten, shkruan PEriskopi.

Ai festoi si i çmendur golin e barazimit që erdhi në minutën e 68’të të takimit, ku edhe u afrua për një konfrontim me trajnerin e ‘bluve’, Thomas Tuchel.

Momenti u kap në kamera dhe tashmë ka bërë xhiron në rrjete sociale.

VIDEO