E bujshme: Georgina shtatzënë me binjakë, Ronaldo së shpejti me gjashtë fëmijë

Periskopi.com Sporti

Cristiano Ronaldo e ka konfirmuar se ai dhe Georgina Rodriguez po presin bineq.

Modelj Georgina, 27-vjeçare, shtatzënë tre muajshe me fëmijë të yllit të Manchester Unitedit, transmeton Periskopi.

Cristiano Ronaldo and Georgina Rodriguez share a picture of their baby scans

Ronaldo, 36-vjeçar, është tashmë baba i katër fëmijëve, me tre prej tyre që janë lindur nga nënat surrogate.

Ai dhe Georgina ndan një snap duke mbajtur skanerët e fëmijëve, me mbishkrimin: ”Të ngazëllyer të themi se po presim bineq. Zemrat tona janë plot dashuri – mezi presim t’iu njohim.” /Periskopi.com/

Cristiano Ronaldo poses in a hot tub with kids Cristiano Jr, Mateo, Alana Martina and Eva