E çuditshme: Luana Vjollca nuk pozon e zbuluar

Periskopi.com Showbiz

Luana ka shuar kureshtjen e fansave.

Luana Vjollca është një nga emrat më të dashur të ekranit shqiptar, e cila është aktive edhe në muzikë, shkruan lajmi.net.

Fansat e saj padyshim që duan të dinë nëse Luana ka lëvizur diku për sezonin e ri televiziv, por duket se nuk ka të reja në këtë drejtim.

Kjo ngase, moderatorja ka nisur punën për sezonin e ri të emisionit të saj “Shiko kush Luan”, teksa po punon edhe për këngë.

Teksa jemi mësuar ta shohim duke pozuar tërheqëse dhe duke nxjerrë në pah linjat trupore, së fundit Luana duket që ka mbuluar çdo pjesë të trupit.

Kujtojmë se para pandemisë, ajo kishte paralajmëruar formatin “Take me out Albania”, por planet u pezulluan për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19 në vend.

Shpërndaje në: