E dashura e Ronaldos iu lë pa fjalë, duket marramendëse në këtë pozë në jahtin luksoz

Periskopi.com Sporti

Georgina Rodrigues ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Partnerja e Cristiano Ronaldos gëzon një bukuri natyrale, dhe për këtë duhet ta ketë zili shumë kush.

Janë linjat e trupit të saj, ato që marrin gjithë vëmendjen në këtë pozë, e cila ka marrë pëlqime e komente të ndryshme.

The model regularly shares snaps from the swanky liner

Shpërndaje në: