E dehura tapë e rrahë burrin në Prishtinë

E dehura tapë e rrahë burrin në Prishtinë

Është arrestuar një femër e dyshuar, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje dhe nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht bashkëshortin.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Indeksonline/

Shpërndaje në: