E dhimbshme – Futbollisti i Evertonit pëson lëndim të rëndë, thyen këmbën

Periskopi.com Sporti

Futbollisti i Evertonit, Ben Godfrey ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premier League ndaj Chelseat.

Mbrojtësi siç duket i ka zënë keq dy këmbët e tij në duelin ndaj Kai Havertz.

Thuhet se Godfrey ka thyer këmbën në atë duel dhe po trajtohet në spital.

Shikoni videon e momentit.

VIDEO