E dhimbshme: Ky është 17 vjeçari që humbi jetën sot në Divlakë të Lipjanit

Periskopi.com Lajme

Argjend Mena është 17 vjeçari i cili humbi jetën sot në fshatin Divlakë të Lipjanit, shkruan Periskopi.

Këtë e ka konfimruar edhe mjeku kujdestar në Dr. Feriz Bytyqi i cili tha se viktimës nuk i është vërejtur ndonjë shenjë dhune dhe se për të konfirmuar se si ka ardhur deri te vdekja është duke u marrë Instituti i Mjekësisë Ligjore.

“Sipas familjarëve i ndjeri ka qenë te dajtë, duke i ndihmuar me disa punë dhe në momentin që është ulur të pushojë, i është keqësuar gjendja dhe është alivanosur. Rreth orës 14:40 viktima është sjellë pa shenja jete në qendrën tonë. Shkaku nuk dihet por dyshohet të ketë qenë ndonjë arrest kardiak apo edhe goditje në tru por konstatim merret Instituti i Mjekësisë Ligjore”, ka thënë Bytyq