E konfirmon Roberti se është ndarë përfundimisht me Nora Istrefin

Periskopi.com Showbiz

Dy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë.

Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram.

“Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..”, ka shkruar ai.

Ky është postimi i plotë i Robert Berishës:

Shpërndaje në: