E konfirmon trajneri: Të shtunën Messin e luan ndeshjen e fundit me Parisin

E konfirmon trajneri: Të shtunën Messin e luan ndeshjen e fundit me Parisin

Tashmë dhe gjithçka është e konfirmuar, Leo Messi do ta luajë edhe ndeshjen e fundit me Paris SG.

Lajmin e ka konfirmuar trajneri i PSG-së, Christophe Galtier, ku tha se Messi do ta luajë ndeshjne e fundit të sezonit me ta këtë të shtune, shkruan Periskopi.

“Kam pasur privilegjin të drejtoj lojtarin më të mirë në historinë e futbollit. Do të jetë ndeshja e fundit e Leos në Parc des Princes kundër Clermont”, tha ai.

Shpërndaje në: