A e mbani mend “Betin e shëmtuar”,do të mbeteni pa fjalë se si duket ajo sot (Foto)

A e mbani mend “Betin e shëmtuar”,do të mbeteni pa fjalë se si duket ajo sot (Foto)

Nuk besoj se ka mbetur pak njerëz pa e shikuar serialin “Beti e shëmtuar”.

E edhe pse ka kaluar kohë që ka përfunduar ky serial, të gjithë e mbani mend aktoren kryesore “Betin”.

America Ferrera është e martuar dhe ka fëmijë. E edhe pse tani ka mbi 30 vite ajo ende është në top form./Arbresh.info

 

Shpërndaje në: