E pabesueshme: Ja si veproi Teuta pas intervistës së Afronës në Prive (Foto/Video)

E pabesueshme: Ja si veproi Teuta pas intervistës së Afronës në Prive (Foto/Video)

Në dy fjalë, ajo e përshkruajti aktoren si shumë zemër.

E duket se intervista në Prive ka qenë shkaku që mes dyshes të hidhet një urë komunikimi. Besoni ose jo, sot kur Blero dhe Afrona janë të martuar e me unazë në dorë, Teuta ka vendosur ta ndjekë bukuroshen në Instagram.

Sikur të mos mjaftonte follow, ajo edhe i ka pëlqyer Afronës një prej fotografive të fundit.

Prive ka kapur momentin që ua sjell më poshtë bashkë me videon që u bë shkaktare e këtij kontakti

15697121-10202417959246117-1985463860-o

 

Shpërndaje në: