E pamundur: Luva de Pedreiro blenë shtëpi me para të fituara nga ‘TikToku’

Periskopi.com Sporti

Fenomeni i rrjeteve sociale dhe futbollisti i ri brazilian, Luva de Pedreiro ka gjallnuar me parat e fituara nga ‘TikToku’.

Futbollisti i ri falë videove të tij em shikueshmeri milionëshe në rrjetin social ‘TikTok’ ka arritur të blejë një shtëpi me vlerë miliona euro, shkruan Periskopi.

Sipas mediave, thuhet se ‘Receba’ tashmë po jeton në shtëpinë e tij të re, ku dhe ka postuar një fotografi.