E papritur: Avokati i mirënjohur Koci ‘armatoset’ deri në dhëmbë

Periskopi.com Lajme

Avokati i njohur, Arianit Koci, orën policore dhe të ftohtin po e kalon si i “armatosur” deri në dhëmbë me libra të ndryshme.

Ai përmes një postimi në Facebook ka treguar se e ka gjetur një mënyrë pozitive për situatën që jemi me orë policore, njofton Periskopi.

Ai ka thënë se ky është investimi më I mirë që po ia bën vetes.

Ndër të tjera ai ka treguar një stil interesant të leximit të tij, ku përnjëherë i lexon tre apo katër libra. Presi secilit nga disa faqe.

Më poshtë keni postimin e plotë të Kocit: