E rrihte vjehrra çdo ditë, nusja në Bathore ja tregon “qejfin” duke…

E rrihte vjehrra çdo ditë, nusja në Bathore ja tregon “qejfin” duke…

Një grua 58-vjecare, sipas policisë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike në mënyrë të përsëritur ndaj nuses së djalit.

Ngjarja ka ndodhur në Bathore, në rrugën “Reci“, në lagjen nr. 1 Bathore, ku mësohet se në banesë, shtetësia me inicialet F.V, ka dhunuar nuses së djalit, shtetasen me inicialet R.V, 27vjeç.

Njoftimi i policisë

Komisariati i Policisë Nr. 5

  1. Më datë 08.07.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasen F.V, vjeç 58, banuese në Bathore, në rrugën “Reci“, në lagjen nr. 1 Bathore, në banesë, në mënyrë sistematike, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nuses së djalit R.V, vjeç 27, banuese në Bathore. Neni 130/a/1 i Kodit Penal.

Shpërndaje në: