E turpshme: Tifozi i Tottenhamit djeg fanellën e Eriksen kur merr vesh se danezi po transferohet te Man United

Periskopi.com Sporti

Një tifoz i Tottenhamit ka bërë një gjest mjaft të turpshëm.

Ai ka vendosur ta djeg fanellën e Eriksenit për sa ko mesfushori danez ishte pjesë e tyre, shkruan Periskopi.

Kjo pasi ai mori vesh se Eriksen po transferohet te rivali i Premierligës Manchester United.

Thuhet se tashmë marrëveshja është arritur mes klubit dhe lojtarit.

Kështu, aktin e djegjes së fanellës e ka incizuar edhe në video.

VIDEO