Edhe Edi Rama publikon fotografi me presidentin Biden

Edhe Edi Rama publikon fotografi me presidentin Biden

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi bashkë me presidentin amerikan, Joe Biden.

Në fotografinë me mbishkrimin “FOTO E DITËS”, janë edhe bashkëshortet e dy udhëheqësve, Jill Biden dhe Linda Rama.

 

Shpërndaje në: