Edhe Istogu drejt balotazhit mes Bekë Berishës dhe Ilir Feratit

Periskopi.com Lajme

Edhe Istogu po shkon drejt balotazhit. Kur janë numëruar 80% e votave nga KQZ, Ilir Ferati i LDK-së prin por pa arritur mbi 50%.

Ndërkaq i dyti është Bekë Berisha.

Ja grafikoni: