Edhe kjo aktore seksi përshëndetet me “O sa mirë”

Periskopi.com Showbiz

Pak ditë më parë, Prive ju njoftoi për largimin nga seriali ‘O sa mirë’ të disa prej emrave më kryesorë.

Aktori Xhevdet Jashari – Arifhikmeti, Edi Kastrati – Gjakovari dhe Ylber Bardhi nuk do jenë më nga sezoni i ri.

Por, një tjetër ‘goditje’ ka ardhur së fundmi. Prive.al ka arritur të zbulojë se edhe Ema Uka – Lyra, një prej aktoreve më të pëlqyera nuk do jetë pjesë e ‘O sa mirë’.

E kontaktuar nga stafi, Ema ka konfirmuar lajmin se ka përmbyllur kaptinën për arsyen kryesore – largimin nga Kosova.

Mes tjerash, mësohet se problem kanë qenë edhe ndryshimet në stafin realizues.