Edhe Messi i fasionuar me magjinë e Griezmannit- shënon supergol për epërsinë e Barçës

Periskopi.com Sporti

Antoine Griezmann ka kaluar Barcelonën në epërsi për herë të parë në ndeshje kundër Real Betisit në “Camp Nou”.

Sulmuesi francez realizoi golin e dytë personal në ndeshje dhe të Barçës në minutën e 50-të, përmes një goditje të bukur nga distanca.

Shikoni më poshtë.

 

Pas shënimit u fokusua kamera te Lionel Messi, i cili qartazi ishte i ngazëllyer me atë që po shihte. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: