Edhe Milot Rashica uron shqiptarët për 28 nëntor

Periskopi.com Sporti

Mesfushori i Kosovës, Milot Rashica ka uruar të gjithë shqiptarët për ditën e flamurit, përmes një postimi në Instagram.

Ai ka publikuar një fotografi, kur ishte pjesë e kombëtares shqiptare me ngjyrat ‘kuqezi’.

 

Rashica shpeshherë në këpucët e tij të futbollit ekspozon flamurin e Shqipërisë dhe të Kosovës.

Shpërndaje në: