Edhe një figurë kyçe e VV-së në Mitrovicë del kundër Agim Bahtirit: Sot i jep përkrahje Agollit të LDK-së

Periskopi.com Lajme

Fatmir Hasani nga Lëvizja Vetëvendosje pritet që mbështetjen e tij të ia jap kandidatit të LDK-së për kryetar të Mitrovicës, Armend Agollit.

Jepi zë ka mësuar se marrëveshja pritet të bëhet sot.

Kujtojmë se kandidati për kryetar Bedri Hamza tashmë ka lidhur koalicion me AKR-në, PD-në dhe së fundmi edhe me AAK-në në Mitrovicë.

Kryetari aktual, Agim Bahtiri ka mbetur i vetëm për t’i hyrë garës më 17 tetor./Jepi zë

Shpërndaje në: