Edhe një keqpërdorim seksual ndaj një të miture, mori premtim për martesë

Periskopi.com Lajme

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Rom, pasi i njëjti duke i premtuar martesë kishte keqpërdorur seksualisht viktimën femër K/rome (e mitur).

Policia, sipas raportit 24-orësh, ka njoftuar se një person ka nxitur një të mitur për akte seksuale me premtimin për martesë, mirëpo me premtim të rremë.

I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Kujtojmë që rasti tronditës në Drenas ndodhi javën e kaluar. E mitura kishte qenë viktimë e abuzimit  seksual nga profesori dhe polici tek i cili kishte shkuar ta paraqiste rastin e parë.

Që të dy  të pandehurit tashmë gjenden në paraburgim, bashkë me gjinekologun që kreu abortin e vajzës nga Drenasi./Periskopi/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shpërndaje në: