Edhe tifozët maltez rehatohen në stadiumin ”Fadil Vokrri”

Periskopi.com Sporti

Edhe tifozët maltez kanë arritur të hyjnë në stadium, të cilët janë të pakët në numër.

Gjatë tërë ditës së sotme, maltezët kanë qëndruar rrugëve të Prishtinës duke kënduar e festuar.

Ndeshja Kosovë – Maltë është e vlefshme për Ligën D, Grupi 3 dhe fillon nga ora 20:45./Periskopi/

Shpërndaje në: