Edi Rama mbyll vizitën në Kosovë në takim me kryetarin e PDK-së Memli Krasniqi

Periskopi.com Lajme

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, pas një agjende me shumë aktivitete dhe pas mbledhjes së dy qeverive, e ka përmbyllur vizitën e tij në Kosovë në takim me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi.

Krasniqi e Rama janë parë së bashku në qendër të Prishtinës sonte teksa po pinin kafe e diakutonin së bashku.