Edi Rama: Puka është bërë gati për sezonin turistik

Periskopi.com Lajme

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se Puka është bërë gati për sezonin turistik.

Ai me anë të një postimi në rrjetin social Facebook u ka uruar ditë të mbarë të gjithë ndjekësve të tij.

“Mirëmëngjes dhe nga Puka që tanimë e ka pjesë të punës së vitit përgatitjen për sezonin turistik, ju uroj një të diel të qetë”, ka thënë Rama