Edi Rama si tifoz i flakët i Juventusit, kështu po e pret finalen (Foto)

Periskopi.com Sporti

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhillohet finalja e Ligës së Kampionëve, në mes të Juventusit dhe Real Madridit.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama njihet si tifoz i skuadrës italiane dhe për këtë ai po poston në profilin e tij në Facebook.

Rama ka postuar një fotografi me disa gra të moshuara, ku së bashku me to ka venduar një shami në kokë, duke aluduar në “Zonjat e Vjetër”, ashtu sikurse njihet Juventusi. /Periskopi/

😂😂😂…

Posted by Edi Rama on Saturday, 3 June 2017

Shpërndaje në: