Edon Zhegrova lëndohet në stërvitje, në dyshim për ndeshjen ndaj Irlandës së Veriut

Periskopi.com Sporti

Edon Zhegrova në dyshime të mëdha për ndeshjen e nesërme.

Ai u detyrua të lëshojë seancën stërvitore dhe është në dyshim për ndeshjen ndaj Irlandës Veriore.

Zhegrova e perfundoi stërvitjen i veçuar, teksa u pa të linte stadiumin me taxi bashkë me mjekun e skuadrës