Edon Zhegrova sapo ka shënuar një gol që thjesht të ndalë frymën në Conference League

Periskopi.com Sporti

Baseli është duke avancuar aktualisht 3-2 kundër Kairatit në Conference League.

Edon Zhegrova ka shënuar golin e dytë për zvicëranët dhe e ka bërë me stil, shkruan Periskopi.

Ai u shërbye me një pasim të thjeshtë jashtë zonës, derisa vazhdoi duke lansuar një goditje absolutisht drithëruese që përfundoi aty ku nuk mbrohet.

Shikoni më poshtë.

VIDEO