Egjiptiani i famshëm mysliman, Mo Salah shndërrohet në ‘Messin’ dhe shënon gol sensacional

Egjiptiani i famshëm mysliman, Mo Salah shndërrohet në ‘Messin’ dhe shënon gol sensacional

Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 kundër Portos, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e pestë në Champions League.

Mohamed Salah ka realizuar për 2-0, falë asistimit nga Jordan Henderson në minutën e 70.

Oh, me që ra fjala, goli i egjipitianit është thjesht alla Messi.

Shikoni më poshtë.

VIDEO

Shpërndaje në: