Einxhel-Donaldit: Ti je po aq fallso si jashtë shtëpisë së Big Brother Vip

Periskopi.com Showbiz

Einxhel dhe Donaldi ka një javë që nuk kanë fare komunikim me njëri-tjetrin.

Pas një klipi të dhënë, Einxhel dhe Donaldi kanë debatuar sërish, derisa moderatorja është shprehur se tani i ka bërë “block” Donaldit për herë të dytë.

Madje, Einxhel i tha Donaldit se nuk e beson lidhjen e tij me Trixën, pra nuk i beson aktorit Veshaj.

Gjithashtu ajo e quajti Donaldin person fallso, ashtu siç e ka njohur edhe jashtë shtëpisë së Big Brother VIP.

“Ti je fallso po aq sa je jashtë. Ti nuk di të ndërtosh marrëdhënie me njerëzit, qoftë sentimentale, qoftë pune apo shoqëria”, u shpreh Einxhel ndaj Donaldit.