Einxhel Shkira me biletë kthyese, niset sërish drejt shtëpisë së BB VIP

Einxhel Shkira me biletë kthyese, niset sërish drejt shtëpisë së BB VIP

Einxhel Shkira ka qenë e eleminuara e radhës nga shtëpia e Big Brother VIP Albania.

Me të ardhur në studio, ajo ka hapur biletën që kishte, dhe është pikërisht Arbana ajo e cila ka lexuar atë.

Fati ka qenë në anën e Einxhel, pasi ajo ka pasur biletën e kthimit për në shtëpi.

E lumturuar pafund, ajo ka vendosur të kthehet tek banorët derisa ka bërë dhe një batutë për Ilirin.

“Do i bëjë një kafe Ilirit nesër me atë filxhanin që më bëri dhuratë, e një gjë është e sigurt që ai do të mërzitet”, tha Einxhel, teksa u nis për në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Shpërndaje në: