Eliza Hoxha në Prishtinë: Bashkë do ta rimëkëmbim kryeqytetin tonë, ashtu si gjithë Kosovën

Periskopi.com Lajme

Eliza Hoxha kandidate për deputete nga radhët e PDK’së, përmes një postimi në Facebook ka falënderuar qytetarët e Prishtinës, për mbështetjen e ‘kryeministrit në ardhje Enver Hoxhajt’, ka shkruar ajo.

Hoxha tha se ‘bashkë do ta rimëkëmbim kryeqytetin tonë, ashtu si gjithë Kosovën’

Postimi:

Dega e Prishtinës, mirëpriti kryeministrin në ardhje Enver Hoxhaj, i cili shpalosi planin e #Rimëkëmbjes. Mbështetja për ekipin tonë në Prishtinë po rritet dita-ditës dhe për këtë, u jemi falënderuar dhjetëra-mijëra qytetarëve. Bashkë do ta rimëkëmbim kryeqytetin tonë, ashtu si gjithë Kosovën.

 

Shpërndaje në: