Eliza Hoxha: Rimëkëmbjen e nisim nga Prishtina dhe në gjithë Kosovën

Periskopi.com Lajme

Kandidatja për deputet nga radhët e PDK’së Eliza Hoxha bashkë me partinë e saj ka vazhduar takimet me qytetarët në lagjen Kalabria1.

Hoxha thotë se “PDK beson se nuk ka ofertë tjetër që i bën konkurrencë në zgjedhjet e 14 shkurtit”

Postimi:

PDK beson se nuk ka ofertë tjetër që i bën konkurrencë në zgjedhjet e 14 shkurtit. Jemi partia e parë që kemi ofruar planin tonë për qytetarët: #Rimëkëmbjen.

Në lagjen Kalabria 1, bashkëbisedim dhe dëshmi që po bëhemi bashkë, nëpër çdo lagje të kryeqytetit për ta nisur rimëkëmbjen këtu dhe gjithandej Kosovës.

Bashkë drejt fitores!

#PDK

#HoxhajKryeministër

#Rimëkëmbje

#elizahoxha3

#3liza

Shpërndaje në: