Elvisi bisedon me banorët: Dua të dal

Elvisi bisedon me banorët: Dua të dal

Në një bisedë me banorët, Visi është shprehur se do të largohet nga shtëpia të dielën.

Ai ka thënë se nuk ka asgjë personale me banorët në shtëpi, por nuk përshtatet dot më me këtë lojë.

Shpërndaje në:
TË NGJASHME
Zemaj: Veprimet e Kurtit në Veri janë për ta arsyetuar marrëveshjen e keqe që e nënshkroi

Armend Zemaj, deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka thënë se veprimet e kryeministrit…

Kush e mbolli farën anti-amerikane në Shqipëri dhe Kosovë?

Nga Kreshnik Spahiu Përfundimisht, histeria anti-amerikane në Tiranë dhe Prishtinë kanë rrëzuar mitin e shqiptarve…

Krasniqi: Deklarimet e Escobar dhe Lajçak janë konfirmim për degradimin e relacionit tonë me SHBA

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka thënë se deklarimet e sotme të…

‘’Mshele atë qen*f, boll’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit, gati edhe përplasje fizike

“Mitrovica e Isa Boletinit nuk do të dorëzohet para askujt’’. Mjaftoi kjo fjali nga anëtari…

Arbër Zeneli tregon se pse nuk është në Kombëtaren e Kosovës për ndeshjet e qershorit

Përzgjedhësi i Kosovës, Alain Giresse, të hënën e publikoi listën e futbollistëve të ftuar për…

“Bashkë! 50/50”, Memli Krasniqi në Prizren: Barazinë gjinore do ta jetësojmë gjithandej Kosovës

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka thënë sot në Konventën Rajonale të…

Molliqaj: Kurti sillet rreth Asociacionit, ai është qendra dhe thelbi i tij

Prapa tensioneve në veri të Kosovës, sipas kryetarit të PSD-së, Dardan Molliqaj, qëndron çështja e…

Haradinaj: Kurti patriot fals, nuk mund ta kërcënojë një shtet tjetër me fuqinë e NATO-s

Anëtari i AAK-së, Daut Haradinaj, ka thënë se kryeministri Albin Kurti është një patriot fals,…