Emocionale në Istog: Familja Arifaj ia fal gjakun familjes Musolli, në prani të Ramush Haradinajt

Periskopi.com Lajme

Një ngjarje emocionuese por edhe pozitive ka ndodhur sot në Istog.

Familja Arifaj dhe Muzhevina ia fali gjakun familjes Musolli nga Gurakoci, në prani të kryetarit të AAK’së, Ramush Haradinaj.

Shihni momentin:

Shpërndaje në: