Emocionuese: Momenti kur Salah dhe Tsimikas e befasojnë një tifoz, i shkojnë në shtëpi

Emocionuese: Momenti kur Salah dhe Tsimikas e befasojnë një tifoz, i shkojnë në shtëpi

Dyshja e Liverpoolit, Mohamed Salah dhe Tsimikas i kanë bërë një befasi të këndshme një tifozi të Liverpoolit.

Ata i shkuan në shtëpi, për ta parë dhe për t’ia dhënë disa dhurata.

“Është Mo Salah, shiko”, ishin fjalët e një zonje që i drejtohej dikujt nga brenda shtëpisë.

E

Shpërndaje në: