Enca dhe Noizy sjellon ‘Bow Down’

Enca dhe Noizy sjellon ‘Bow Down’

Pas shumë pritjeve erdhi edhe kënga nga Enca dhe Noizy. Kënga quhet Bow Down. Muzikën dhe tekstin e kanë realizuar vetë këngëtarët. Videoklipi është punuar nga Max Production.

 

Shpërndaje në: