Enca pozon nga shtrati gjysmë e zhveshur dhe pa grim

Periskopi.com Showbiz

Enca Haxhia është shfaqur natyrale dhe gjysmë e zhveshur në shtrat.

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, e ka publikuar një foto ku shfaqet krejtësisht natyrale.

Ajo ka pozuar në shtrat dhe gjysmë e zhveshur ka marrë si gjithmonë vëmendjen.

“Mirëmëngjes. Fytyra e mëngjesit”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos ku edhe nuk kanë pasur se si të mungojnë komentet.

Shpërndaje në: