Enca publikon fotografi tërësisht e zhveshur

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja, Enca Haxhia, është mjaft aktiv në rrjete sociale, e që shpeshherë provokon ndjekësit me fotografi.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi, ku shihet tërësisht e zhveshur mbrapa një guri.

“Ndjehem bukur, mund të fshijë më vonë, pa makijazh, pa rroba”, ka shkruar këngëtarja.

Ajo ka paralajmëruar se mund ta fshijë pas pak këtë fotografi, kujtojmë që para disa muajsh ajo ka njoftuar se ka hapur llogari dhe është bërë anëtare e faqes erotike “OnlyFans”.

Shpërndaje në: